PIELGRZYMKA NA PODLASIE PÓŁNOCE 19-21 WRZEŚNIA 2019 r.

BRAK MIEJSC

Wspólnota Kaszubów zaprasza na 3 – dniową Pielgrzymkę na Podlasie Północne w dniach od 19 do 21 września 2019 r.

GIETRZWAŁD – EŁK – AUGUSTÓW – STUDZIENNICZNA – RÓŻANYSTOK- SOKÓŁKA – ŚWIĘTA WODA – BIAŁYSTOK – KODEŃ – LEŚNA PODLASKA – DROHICZYN

Czwartek 19.09 Dzień I

6.00 Wyjazd z Gdańska. Zwiedzanie sanktuarium w Gietrzwałdzie jedynym w Polsce a jednym z 12 miejsc objawień Maryjnych na świecie zatwierdzonych przez władze Kościoła. Ełk miejsce celebry Mszy papieskiej i katedra. Przyjazd do Augustowa, zwiedzanie Bazyliki NSPJ. Obiad. Przejazd do Studzienicznej, sanktuarium na wodzie. Przyjazd do Sanktuarium w Różanymstoku, zwiedzanie, Msza Św. i kolacja.

Piątek 20.09 Dzień II

Wyjazd do Sokółki. Śniadanie. Msza w Sokółce – miejscu cudu Eucharystycznego modlitwa przed zakrwawioną Hostią, film. Przejazd do Świętej Wody, zwiedzanie sanktuarium Matki Bożej Bolesnej. Białystok, katedra i sanktuarium bł. Michała Sopoćki. Kodeń. Obiadokolacja, wieczorne nabożeństwo z historią sanktuarium, zakończone Apelem oraz zasłonięciem Obrazu.

Sobota 21.09 Dzień III

Śniadanie. Zwiedzanie sanktuarium MB Kodeńskiej z przewodnikiem. Msza Św. Przejazd do sanktuarium w Leśnej Podlaskiej. Drohiczyn, zwiedzanie Muzeum Diecezjalnego  i rynku. Obiad. Planowany przyjazd do Gdańska ok. 20.00

Koszt: 400 zł.

Koszt obejmuje: przejazd komfortowym autokarem, noclegi w pokojach z łazienkami, posiłki wg programu, wstęp do zwiedzanych obiektów. 

Zapisy u ks. Tomasza oraz w biurze parafialnym.