Parafialne

Ogłoszenia

XXXIV Niedziela Zwykła 22.11.2020 r.

  1. Uroczystość Chrystusa Króla, którą dzisiaj obchodzimy jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent.
  2. Opłatek na stół wigilijny rozprowadzany jest przez panów kościelnych przy wyjściach z kościoła. Parafia nie upoważniła żadnej osoby do roznoszenia opłatków do prywatnych mieszkań. Ostrzegamy przed oszustami. Świece Caritasu Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom będą są do nabycia u pań z Parafialnego Zespołu Caritas /świeca mała 6 zł,  duża 16 zł./.
  3. Parafialny zespół Caritas organizuje zbiórkę żywności dla potrzebujących rodzin na święta Bożego Narodzenia. Każdy kto chciałby włączyć się do tej szlachetnej akcji prosimy o przynoszenie produktów w poszczególne niedziele adwentu do sali Caritas, /za ołtarzem/ w dolnym kościele po Mszach św., w godzinach przedpołudniowych.
  4. Katechezy przygotowujące młodzież do sakramentu bierzmowania znajdują się na stronie internetowej parafii.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa: w poniedziałek godz.18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, środa godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  6. W związku z pandemią biuro parafialne będzie czynne TYLKO popołudniu, w godzinach od 15 do 18 w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek.
  7. Zachęcamy do nabywania Biuletynu Parafialnego i prasy katolickiej w Sali św. Wojciecha.
  8. Zmarli nasi parafianie: + Natalia Sarwińska l.89, +Zbigniew Szutarski l.63, +Andrzej Miłoński l.56, +Zygmunt Andersohn l.77, +Marcin Krawczyk l.77, +Maria Rułkowska l.87.