Parafialne

Ogłoszenia

2 Niedziela Zwykła 16 stycznia 2022 r.

  1. Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan będziemy obchodzić od 18 do 25 stycznia. Hasło tego tygodnia: Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon (Mt 2,2). Program poszczególnych nabożeństw znajduje się na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do udziału i do wspólnej modlitwy.
  2. W czwartek zapraszamy na cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy o godzinie 17.30. W tym czasie jest okazja do spowiedzi św.
  3. W piątek (21.01) przypada Dzień Babci, a w sobotę (22.01) Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do wieczności. Niech naszym podziękowaniem za otrzymane przez nich dobro będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
  4. W związku z pandemią decyzją Arcybiskupa Gdańskiego zostaje zawieszona kolęda. Zapraszamy mieszkańców ulic: Beniowskiego, Poznańska, szczecińska, Arkońska, Piastowska na Mszę św. w sobotę 22 stycznia o godzinie 18.30, która będzie sprawowana w ich intencji.
  5. W sali św. Wojciecha można nabyć prasę katolicką oraz Biuletyn Parafialny, który jest także dostępny w zakrystii oraz u ministrantów.
  6. Zmarli nasi parafianie: + Jan Żuk l.90, +Krystyna Konys l.85, +Witold Grzymała l.95, +Izabela Puch l.84, +Anna Pałczyńska l.82.