„Zmierzch – ofensywa ideologii gender” Film

Idąc za inspiracją płynącą z treści komunikowanych przez Kongregację ds. Edukacji Katolickiej, Fundacja Polska Ziemia wyprodukowała film poświęcony ofensywie ideologii gender. Obraz ukazuje zagrożenia dla rodziny płynące ze strony „tęczowych ideologów”. W produkcji przedstawiono skutki promowania genderyzmu, a także prawdę o ideologicznej wojnie i zabijaniu tożsamości płciowej.

Produkcja znalazła uznanie w katolickiej telewizji (premiera filmu odbyła się 24 maja w Telewizji Trwam).

„Zmierzch: Ofensywa ideologii gender” to dokument, który uświadamia odbiorcom, że jako rodzice, ludzie odpowiedzialni, pedagodzy, katolicy, nie możemy przechodzić obojętnie obok indoktrynacji i uporczywej, nachalnej seksualizacji, które stały się dogmatami współczesnego świata.

W filmie zamieszczono wiele ciekawych i wcześniej nieujawnianych przykładów konsekwencji wprowadzenia eksperymentów na psychice małych dzieci w zachodniej Europie i Stanach Zjednoczonych.

W dokumencie udział wzięli eksperci zajmujący się naukowo ideologią gender, a także prawnicy i duchowni. Wśród nich m.in. słowacki biskup Viliam Judak, ks. prof. Dariusz Oko, ks. prof. Tadeusz Guz, adw. Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris, a także ks. prof. Paweł Bortkiewicz oraz prof. Mieczysław Ryba.