Ogłoszenia
 1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18:00.
 2. Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego dla SP 46 w czwartek o godz. 10:00, a dla pozostałych szkół w piątek o godz. 8:00.
 3. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza Wszystkich parafian a w szczególności dzieci  na festyn który odbędzie się dzisiaj po Mszy Św. o godzinie 12:30. Na festynie miedzy innymi konkursy dla dzieci z nagrodami, kawa, herbata oraz możliwość zakupienia domowych wypieków. Uzyskane wsparcie finansowe zostanie przekazane na parafialny Caritas oraz na potrzeby wspólnoty. Festyn będzie trwał do 15:30. Serdecznie zapraszamy. 
 4. W poniedziałek ks. Sebastian Dębski wraz z kolegami obchodzi w naszej parafii 14 rocznicę świeceń kapłańskich. Uroczysta Msza św. sprawowana będzie o godz. 18.30.
 5. Decyzją Ks. Abp Metropolity Ks. Sebastian Dębski został przeniesiony do parafii pw. Opatrzności Bożej w Gdańsku Zaspie. Ks. Sebastianowi dziękujemy za współpracę i posługę duszpasterską w naszej parafii i życzymy wszelkiego dobra w nowej parafii.
 6. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię św. w środę (20.06) w dolnym kościele o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.
 7. W sobotę (23.06) przypada Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki
  w codziennych staraniach o swoje rodziny.
 8. Bractwo św. Pawła zaprasza na II Pielgrzymkę Mężczyzn na Jasną Górę 23 czerwca 2018 r. Zapisy na stronie internetowej . Szczegółowe informacje na plakatach na zewnątrz kościoła.
 9. Zapraszamy młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w (16-dniowej) Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Zapisy do grupy biało-czerwonej i biało-złotej w ostatnim tygodniu przed pielgrzymką.
 10. W dniach od 7 do 8 lipca odbędzie się Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Wyjazd od ul. Śląskiej o godz. 6.45. Szczegółowe informacje w Biurze Radia Maryja.
 11. Zwracamy się z gorąca prośbą o wsparcie finansowe dla sześcioletniego Dawida Skowyrskiego na dalsze kosztowne leczenie w USA. Ofiary na ten cel można składać w biurze parafialnym, w zakrystii lub podczas każdej Mszy świętej w kopercie z zaznaczeniem „pomagam Dawidowi”, a także na konto wskazane w biuletynie i na stronie internetowej parafii.
 12. Prasa katolicka do nabycia w Sali św. Wojciecha. Biuletyn w zakrystii i u ministrantów oraz w Sali św. Wojciecha. Kolejny nr biuletynu ukaże się dopiero po wakacjach.
 13. Dom Kultury PSM Przymorze zaprasza na koncert w wykonaniu otwartej formacji folkowej „Johny Roger” dzisiaj o godz. 17.00. wstęp wolny.
 14. Zmarli nasi parafianie: + Mirosław Szaliński (49), Franciszek Ćwięk (87), Gerard Kaszubowski (86), Irena Knap (83), Edmund Lemańczyk (88), Czesława Bubinko (90), Anita Zwolińska (58), Jerzy Puchalski (73), Zofia Rudzińska (80), Wanda Pilch (83). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

IX Archidiecezjalny Marszy dla Życia i R…

Zapraszamy na IX Archidiecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny, który przejdzie ulicami Gdańska w niedzielę 10 czerwca br. Rozpoczęcie o godz. 15:00 na Placu Solidarności (przy Pomniku Poległych Stoczniowców), a...

Bierzmowanie 2018 - zdjęcia

Zdjęcia z tegorocznego bierzmowania - zobacz tutaj

Boże Ciało - podziekowania

Drogim Parafianom serdecznie dziękujemy za przygotowanie i udział w procesji Bożego Ciała. Siostrom Serafitkom, Scholi „Różańcowe Nutki”, orkiestrze, Zespołowi Młodzieży, pocztom sztandarowym, grupom duszpasterskim, Kościołowi Domowemu, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Bieli...

Zaproszenie do współtworzenia Parafialne…

Zapraszmy wszystkich zainteresowanych grą na instrumentach dętych (młodzież, dorosłych) do wstępowania w szeregi naszej parafialnej orkiestry istniejącej już od 1975 r. Wspólnota naszej orkiestry zapewnia rozwój muzyczny, a także instrumenty...

Spływ kajakowy dla rodziców z dziećmi

Zapraszamy rodziców z dziecmi na spływ kajakowy rzeką Redą z Zamostnego do Orla 9 czerwca br. (sobota). Piękne tereny kaszubskie, rzeka spokojna dla początkujących. Wspólny wyjazd samochodami o 8.30 spod plebani...

POMOC DLA DAWIDA

  Zwracamy się z gorąca prośbą o wsparcie finansowe dla sześcioletniego Dawida Skowyrskiego. Ofiary na ten cel można składać w biurze parafialnym, w zakrystii lub podczas każdej Mszy świętej w kopercie z...

Adres Parafii

Plac NMP 1
80-384, Gdańsk-Przymorze

poczta@nmp.pl
tel. 58 558 33 93

Biuro Parafialne

10:00-12:00 i 15:00-18:00
Od poniedziałku do piątku
(z wyjątkiem środy)

Obserwuj nas w sieci