Aktualności

     Jednym z bardzo ważnych wydarzeń każdej wspólnoty parafialnej jest – przewidziana w prawie Kościoła – wizytacja kanoniczna przeprowadzana przez biskupa .W naszej parafii taką wizytacje przeprowadził JE ks. Biskup  Wiesław Szlachetka, który w sobotę przewodniczył modlitwie „Różaniec do Granic” oraz odwiedził chorych parafian. W niedzielę Ks. Biskup przed południem uczestniczył  w Mszach świętych, błogosławiąc wiernych, wygłosił homilie dla dzieci, przewodniczył Sumie parafialnej. Po nabożeństwach spotykał się z poszczególnymi grupami działającymi w naszej parafii. 

     Wizytacja to szczególny czas dla całej wspólnoty parafialnej, gdy Biskup, jako następca Apostołów - przychodzi do małej owczarnii, aby przyjrzeć się jej radościom i troskom oraz aby modlić się wraz z nami i umocnić swoim słowem naszą wiarę. Chrystus w swoim apostole szczególnie nawiedza parafię, aby nam błogosławić.  Zobacz zdjęcia

Aktualności

Adres Parafii

Plac NMP 1
80-384, Gdańsk-Przymorze

poczta@nmp.pl
tel. 58 558 33 93

Biuro Parafialne

10:00-12:00 i 15:00-18:00
Od poniedziałku do piątku
(z wyjątkiem środy)

Obserwuj nas w sieci